MÖBLER / Bord / Arkitektbord 9131120
nr 913 1120
Arkitektbord
Friso Kramer, 'Reply', cm, längd: 90 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 september 2014
kl 19:23:52
100 kr
150 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.600 kr